EUS / CAS

DBH

Zure gelako informazio guztia aurkituko duzu

Taldea aukeratu:

1. DBH B

Tutorea: Mª Carmen San Martín

Ordutegia:

  Astelehena
Lunes
Asteartea
Martes
Asteazkena
Miércoles
Osteguna
Jueves
Ostirala
Viernes
8:15 - 9:10
Euskara
Ingelesa/Mat
Tutoretza
Bio
Gorputz Hezkuntza/Musika
9:10 - 10:05
Lengua
Gizarte
Euskara
Gorputz Hezkuntza/Musika
Gizarte
10:05 - 11:00
Ingelesa/Mate
Lengua
Ingelesa/Mate B-D
Lengua
Ingelesa/Mate B-D
11:00 - 11:30
Atsedenaldia
11:30 - 12:25
Ingelesa/Mate B-D
Gorputz Hezkuntza/Musika
Bio
Ingelesa/Mate B-D
Euskara
12:25 - 13:20
Tekno
Euskara
Ingelesa/Mate
Ingelesa/Mate
Lengua
13:20 - 14:15
Gorputz Hezkuntza/Musika
Bio
Gizarte
Erlijioa/Bal. Etikoak
Tekno

Astelehena Lunes

  • Euskara
    8:15 - 9:10
  • Lengua
    9:10 - 10:05
  • Ingelesa/Mate
    10:05 - 11:00
  • Ingelesa/Mate B-D
    11:30 - 12:25
  • Tekno
    12:25 - 13:20
  • Gorputz Hezkuntza/Musika
    15:00 - 15:55

Asteartea Martes

  • Ingelesa/Mat
    8:15 - 9:10
  • Gizarte
    9:10 - 10:05
  • Lengua
    10:05 - 11:00
  • Gorputz Hezkuntza/Musika
    11:30 - 12:25
  • Euskara
    12:25 - 13:20
  • Bio
    15:00 - 15:55

Asteazkena Miércoles

  • Tutoretza
    8:15 - 9:10
  • Euskara
    9:10 - 10:05
  • Ingelesa/Mate B-D
    10:05 - 11:00
  • Bio
    11:30 - 12:25
  • Ingelesa/Mate
    12:25 - 13:20
  • Gizarte
    13:20 - 14:15

Osteguna Jueves

  • Bio
    8:15 - 9:10
  • Gorputz Hezkuntza/Musika
    9:10 - 10:05
  • Lengua
    10:05 - 11:00
  • Ingelesa/Mate B-D
    11:30 - 12:25
  • Ingelesa/Mate
    12:25 - 13:20
  • Erlijioa/Bal. Etikoak
    15:00 - 15:55

Ostirala Viernes

  • Gorputz Hezkuntza/Musika
    8:15 - 9:10
  • Gizarte
    9:10 - 10:05
  • Ingelesa/Mate B-D
    10:05 - 11:00
  • Euskara
    11:30 - 12:25
  • Lengua
    12:25 - 13:20
  • Tekno
    13:20 - 14:15

Egutegia:

Iraila - 19
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Urria - 19
A A A O O L I
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Azaroa - 19
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Abendua - 19
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Urtarrilla - 20
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Otsaila - 20
A A A O O L I
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Martxoa - 20
A A A O O L I
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Apirila - 20
A A A O O L I
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Maiatza - 20
A A A O O L I
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Ekaina - 20
A A A O O L I
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
   
Aurrematrikula
   
Kurtsoaren Hasiera / Bukaera
   
Jardunaldi trinkoa
   
Inauteriak
   
Ebaluaketa
   
Ez ohiko ebal. eta libreak
   
Jai egunak


Data garrantzitsuak:


Irailak 9 septiembre Ikasleen harrera
Acogida alumnado
Ekainak 1 junio 2.Batxilergoko ez-ohiko klaseen hasiera
Comienzo clases extraordinarias 2ºBach.
Urriak 2  octubre Gurasoekiko lehen batzarra
1ª Reunión con familias 
Ekainak 1-5 junio 1.Batxilergoan azterketen ohiko deialdia
Convo. Ordin. exáme. finales 1ºBachillerato
Urriak 9 octubre Batxilergoko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial Bachillerato 
Ekainak 8 junio 1.Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria 1º Bachillerato
Urriak 16  octubre DBHko hasierako ebaluazioa
Evaluación inicial ESO
Ekainak 9 junio 1.Batxilegoko notak eta erreklamazioak 1º Bachillerato
Azaroak 20  noviembre Batxilergoko 1. Ebaluazioa
1ª Evaluación Bachillerato
Ekainak 10 junio 1.Batxilegoko erreklamazioak 1º Bachillerato  reclamaciones
Azaroak 27 noviembre DBHko 1. Ebaluazioa
1ª Evaluación ESO
Ekainak 10 junio 2.Batxilergoko ez ohiko klaseen azken eguna
Último día clases extraordinarias 2ºBachillerato
Urtarrilak 22 enero DBHko tarteko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación intermedia ESO
  Ekainak 11-17 junio   Batxilergoko ez ohiko azterketak
Convo. Extraor.exámenes finales Bach 
Otsailak 19 febrero Batxilergoko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación Bachillerato
Ekainak 16 junio DBHko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria ESO
Martxoak  11 marzo DBHko 2. ebaluazioa
2ª Evaluación ESO
Ekainak 18 junio Batxilergoko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación final extraordinaria Bachillerato
Maiatzak 19 mayo 2.Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día  clases ordinarias 2º Bachillerato 
Ekainak 22 junio Erreklamazioak Batxilergoan
Reclamaciones Bachillerato
Maiatzak 20-26 mayo 2.Batxilergoan azterketen ohiko deialdi
Convo. Ordin. exáme. finales 2ºBachillerato
Ekainak 22-24 junio DBHn azken azterketen ez ohiko deialdia
Convo. extraordinaria exáme. finales ESO
Maiatzak 27 mayo 2.Batxilegoko ohiko ebaluazioa
Evaluación final ordinaria 2º Bachillerato
Ekainak 25 junio DBHko ez ohiko ebaluazioa
Evaluación extraordinaria ESO
Maiatzak 28-29 mayo 2.Batxilegoko notak eta erreklamazioak
2º Bachillerato
Ekainak 26 junio DBHko notak eta erreklamazioak
ESO
Maiatzak 29 mayo 1.Batxilergoko ohiko klaseen azken eguna
Último día de clases ordin. 1ºBachillerato
Ekainak 29 junio Erreklamazioak
Reclamaciones

 

 

Kontaktuan jarri:



TXURDINAGA BEHEKOA BHI
Avda. Gabriel Aresti, 8. 48004 Bilbao
Tel. 944 288 003  Faxa. 944 732 988
014190aa@hezkuntza.net
500x500